„To co powiesz, może zmienić świat”

dr Marshall Rosenberg

Absolwentów III etapu Szkoły Trenerów

ustalane indywidualnie

ustalane indywidualnie

od 20 do ponad 100 godzin

bezpłatne

Bezpłatne praktyki trenerskie

Absolwentom całego cyklu Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii umożliwiamy uczestniczenie w prowadzonych przez nas projektach w ramach praktyki trenerskiej. Przebieg takiej pracy oraz rola trenera- stażysty zależy od realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnych kompetencji Absolwenta.

Realizacja praktyk, to doskonały moment na ugruntowanie wiedzy na temat pracy z grupą. Uczestniczenie w szkoleniu w roli trenera współprowadzącego zajęcia lub obserwującego jego przebieg dostarcza nowej perspektywy, która zwiększa kompetencje osobiste każdego trenera.

Zakres i sposób przebiegu praktyk jest ustalany indywidualnie z trenerem – do ustalenia pozostają: czas, program i miejsce pracy.

Możliwe formy praktyki to stacjonarnie w Warszawie lub online.

Dostępne formy praktyki:

• obserwator w czasie szkolenia
  • asystent trenera prowadzącego
  • kotrener

Osoba, która ukończyła praktykę otrzyma zaświadczenie o jej odbyciu, charakterze oraz czasie trwania.