Ładowanie...
Publikacje
Zespół

Bartosz Berendt

21 kwietnia 2015

Autor:

Członek Izby Coachingu i akredytowany przez tę organizację coach i superwizor coachingu, członek International Coach Federation, coach akredytowany przez te organizację.

Członek prezydium Izby Coachingu od stycznia 2015 roku, prezes zarządu polskiego oddziału ICF w kadencji 2011-2012.

Prowadzi warsztaty dla coachów posiadające aprobatę ICF, jest współtwórcą przywódczych programów rozwojowych m.in. rozwijał liderów podczas rejsów morskich żaglowcem.

Współpracuje z uczelniami wyższymi w zakresie kształcenia coachów i akredytacji programów szkoleniowych. Prowadził zajęcia w Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Handlowej, Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, Sopocie i Katowicach, Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie.

Posiada doświadczenie w realizacji projektów pociągających za sobą strategiczne zmiany w organizacjach, między innymi związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii firmy, implementacją systemów informatycznych, zmianą struktury organizacyjnej, restrukturyzacją i optymalizacją procesów.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi wybrane szkolenia w programie Coaching oparty na Empatii.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.