• This event has passed.

Studium online plus

Coaching oparty na Empatii

Opis wydarzenia

To autorski projekt kształcenia coachów opracowany dzięki połączeniu kompetencji coachingowych oraz filozofii Porozumienia bez przemocy, praktyki empatii i mediacji NVC.
Kurs przygotowuje do samodzielnego prowadzenia sesji coachingowych, a także wykorzystywania narzędzi coachingowych do wzmacniania relacji w środowisku zawodowym, osobistym i rodzinie. To możliwość, aby doświadczyć transformującej mocy połączonych tych metod i wprowadzić je do swojego życia. Program dedykowany jest osobom znającym Porozumienie bez przemocy, które chcą rozwijać swoje umiejętności pracy z klientami w podejściu coachingowym.

W ramach  kursu oferujemy:

• 120 godzin – 5 modułów warsztatowych (w tym 5 godz. superwizji grupowej/mentorcoachingu)
  • 10 godzin tematycznych teleklas
  • 2 godziny superwizji indywidualnej/mentorcoachingu
  • autorskie materiały w formie książeczek na każdy moduł
  • możliwość uzyskania rekomendacji do akredytacji (po superwizji/mentorcoachingu)

Terminy:

18-20 listopada 2021
16-18 grudnia 2021
20-22 stycznia 2022
3-5 marca 2022
19-21 maja 2022

Jeśli w grupie będą wolne miejsca to przed Kursem będą organizowane warsztaty wprowadzające (zerówki).

Uwaga: Na zerówkę obowiązują zapisy.

Zerówka to spotkanie dla osób zainteresowanych Kursem Coachingu opartego na Empatii.

Podczas niej będzie okazja zobaczyć jak pracuje coach na realnych sytuacjach uczestników, jak wygląda sesja coachingowa i jakich kompetencji będziemy uczyć się w szkole coachingu opartego na empatii.

Planujemy odpowiadać na pytania o coaching, ale także pokazać kilka prostych narzędzi coachingowych przydatnych nie tylko w pracy rozwojowej, ale także w codziennym życiu.

Zapraszamy wszystkich jeszcze nie zdecydowanych do zapoznania się z podejściem szkoły opartej na coachingu, aby rozwiać swoje wątpliwości przed decyzją o zapisaniu się na pełny kurs.

Start:
18 listopada 2021