« All Events

NOWA GRUPA – Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii – edycja hybrydowa – 1 szkolenie

11 października - 13 października

11900 zł netto

NOWA GRUPA – Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii – edycja hybrydowa – 1 szkolenie

Opis wydarzenia

To autorski projekt kształcenia trenerów kompetencji osobistych, realizowany w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Kurs przygotowuje do samodzielnego prowadzenia szkoleń metodą warsztatową wg standardu trenerskiego PTP. Jest również zaawansowanym kursem empatii.

Cechą tego Kursu jest to, że wspiera uczestników zarówno w zdobyciu umiejętności pracy z grupą metodami warsztatowymi jak i daje możliwość poznania oraz praktykowania założeń metody „Porozumienie bez Przemocy” (ang. NVC) w kontekście komunikacji interpersonalnej i rozwoju osobistego. Dzięki temu absolwenci mają nie tylko umiejętność prowadzenia szkoleń metodą warsztatową, ale także zasoby eksperckiego know how z zakresu budowania relacji opartych na zaufaniu i empatii.

Absolwenci Kursu najczęściej wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności do prowadzenia szkoleń z rozwoju osobistego lub podniesienia własnych umiejętności kontaktu i komunikacji z innymi ludźmi.

Te kompetencje procentują również w czasie pracy z zespołami – przy przekazywaniu wiedzy, prowadzeniu zebrań, prezentacji czy wspieraniu rozwoju osobistego pracowników.

Zasady uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w Kursie jest posiadanie wyższego wykształcenia na poziomie magisterskim, doświadczenie w rozwoju osobistym minimum 100 godzin w ramach jednego procesu, znajomość podstaw NVC (minimum 40 godzin szkoleń) oraz doświadczenie treningu interpersonalnego w standardzie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (minimum 40 godzin, prowadzonych przez trenera II stopnia PTP). Wymogi te spełnia program Studium Integralne. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest odbycie rozmowy na temat potrzeb osoby aplikującej.

Zajęcia zorganizowane są w formie 8 zjazdów – 4 spotkania stacjonarnie w Warszawie i 4 spotkania online.

Terminy:

11-13 października 2024 – stacjonarnie
15-17 listopada 2024 – ONLINE
20-22 grudnia 2024 – ONLINE
24-26 stycznia 2025 – stacjonarnie
28 luty – 2 marca 2025 – ONLINE
28-30 marca 2025 – stacjonarnie
25-27 kwietnia 2025 – ONLINE
22-25 maja 2025 – zakończenie – stacjonarnie

Więcej informacji o Kursie znajdziesz tutaj

Start:
End: