Ładowanie...
Publikacje
Zespół podstawowy

Ewa Tyralik

3 sierpnia 2015

Autor:

Absolwentka UJ oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii.
Posiada rekomendację trenerską I stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr rekomendacji I/399). Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Komunikacja i rozwój to jej życiowe pasje.

W latach 1997-2002 związana z wydawnictwem G+J Polska jako Dyrektor Wydawnicza magazynów Gala, Naj i Moje Gotowanie. Potem współwłaścicielka InOut Pracownia Komunikacji. Od 2016r. właścicielka Laboratorium Porozumienia.

W latach 2011 – 2014 dyrektorka zarządzająca Rozwojowym Festiwalem dla Kobiet PROGRESSteron oraz jego rzeczniczka prasowa. W 2016r. zorganizowała warszawską edycję Festiwalu.

Na Uniwersytecie Warszawskim prowadzi zajęcia z empatycznej komunikacji dla studentów pedagogiki. Jest wykładowczynią studiów podyplomowych SPWS w Poznaniu : Komunikacja w organizacji oparta na empatii.

Współautorka edukacyjnego projektu o pieniądzach dla kobiet JestemBogata.pl oraz projektu dla liderek Dojrzewalnia Liderek.

Autorka poradnika o komunikacji „Ewka, co cię ugryzło. Jak się zrozumieć i porozumieć„.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi wybrane szkolenia z Podstaw Komunikacji opartej na Empatii, pracy z przekonaniami oraz pracy z cieniem. Na drugim etapie uczy narzędzi trenerskich i empatycznej komunikacji w pracy warsztatowej.

W Szkole Trenerów pełni także rolę Dyrektorki do spraw rozwoju.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.