Ładowanie...
Publikacje
Zespół

Izabela Ziemińska

3 sierpnia 2015

Autor:

Absolwentka UW oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Mistrz Praktyk NLP.
Posiada rekomendację trenerską I stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr rekomendacji I/400).

Po ukończeniu studiów przez około 10 lat zajmowała się komunikacją marketingową , pracując w  korporacjach takich jak Unilever (Kierownik ds. Procesu Innowacyjnego i Konkurencji), Radio Zet (Starszy doradca ds. Rozwoju marki)  oraz w Radio Kolor (Dyrektor Marketingu). Od 2002 prowadzi własną firmę, łącząc funkcje doradcy biznesowego, trenera i coacha.

Od ponad 15 lat  pracuje z gwiazdami i osobami publicznymi wspierając ich w osiąganiu sukcesu i rozwoju zawodowym. Od wielu lat związana z Katarzyną Bujakiewicz, Marzeną Rogalską, Andrzejem Polanem i Łukaszem Nowickim inmanagement.pl

Łączy obszar rozwoju osobistego z umiejętnościami biznesowymi. Założycielka Szkoły Wystąpień Publicznych i autorka programu coachingowego „Żyj pewnie” izazieminska.com

Prowadzi szkolenia i warsztaty dotyczące wystąpień publicznych, kreowania wizerunku i komunikacji w zespole, realizuje projekty szkoleniowe wzmacniające poczucie pewności siebie w środowisku zawodowym i prywatnym.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi wybrane szkolenia z Podstaw Komunikacji opartej na Empatii.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.