Ładowanie...
Publikacje
Zespół

Jagoda Latkowska

3 sierpnia 2015

Autor:

Skończyła prawo i podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim.
Szkoliła się w zakresie kilku podejść terapeutycznych: psychodynamicznego, gestalt, systemowego, w terapii uzależnień i ustawieniach rodzinnych.

Od ponad 20 lat zajmuje się edukacją i psychologią praktyczną. Pracowała z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi. Prowadzi psychoterapię indywidualną i rodzinną.

Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne superwizorką treningu psychologicznego (nr rekomendacji I i II 93 oraz S 88).

W działalności edukacyjnej specjalizuje się w metodologii uczenia się, konstruowaniu i ewaluacji programów szkoleniowych. Korzysta z różnych systemów i technik pracy- ich przydatność i wykorzystanie często weryfikuje w trakcie kontaktu.

Prowadzi treningi interpersonalne i intrapsychiczne, szkoły trenerskie, projekty rozwojowe dla biznesu i organizacji pozarządowych.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi treningi interpersonalne, wybrane szkolenia z Analizy Transakcyjnej, konsultacje, psychoterapię i superwizje.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.