Ładowanie...
Publikacje
Zespół

Joanna Berendt

3 sierpnia 2015

Autor:

Porozumieniem Bez Przemocy zajmuje się od 2009 roku. Jest certyfikowaną trenerką Porozumienia bez przemocy (NVC) i mediatorką NVC. Posiada akredytację coacha ICF (International Coach Federation), przeprowadziła ponad 950 godzin profesjonalnego coachingu. Pracuje indywidualnie i grupowo, z biznesem oraz rodzicami oraz nastolatkami.

Specjalizuje się w Porozumieniu bez przemocy, coachingu zorientowanym na rozwiązania i potrzeby, coachingu systemowym i mediacjach. Pracuje z osobami stojącymi przed ważnymi decyzjami życiowymi i zawodowymi, wspiera w poprawie relacji i komunikacji oraz poszukiwaniu równowagi między ważnymi obszarami życia.

Ma ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich. Od 2008 współpracuje również z Youth Business Poland jako mentor i coach, wspierając młodych przedsiębiorców w rozwoju i skutecznym prowadzeniu własnych biznesów.

Jest współautorką książek i publikacji inspirowanych coachingiem i Porozumieniem Bez Przemocy: „Dogadać się z dzieckiem. Coaching, Empatia, Rodzicielstwo”, „Przyjaciele Żyrafy. Bajki o empatii”, „Tęskniący Zenon i żyrafa, która spadła z krzesła”, „Harmonia w życiu prywatnym i w biznesie” oraz „Coaching Katalizator Rozwoju Organizacji”.

Współprowadzi dwa blogi: z bajkami o empatii Przyjaciele żyrafy oraz o budowaniu relacji rodzic-dziecko Dogadać się z dzieckiem

 W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi wybrane szkolenia z Teorii i Praktyki Komunikacji opartej na Empatii oraz Coaching oparty na Empatii.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.