Ładowanie...
Publikacje
Zespół podstawowy

Joanna Młynarz

3 sierpnia 2015

Autor:

Trenerka treningu interpersonalnego i warsztatu umiejętności psychospołecznych rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr rekomendacji I/110 i II 450). Specjalistka counsellingu Gestalt.

Jest absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła Studium Nonviolent Communication oraz kurs Leadership Development Intensive.

Posiada doświadczenie w pracy z grupą w oparciu o proces. Przez 8 lat współpracowała z Centrum Counsellingu Gestalt, prowadząc Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania, obozy z psychoedukacją dla młodzieży oraz warsztaty rozwoju osobistego.

Od 2001 roku powadzi szkolenia dla menadżerów i ich zespołów. Współtworzy i realizuje programy mające na celu rozwój i poprawę współpracy ludzi w organizacjach.

W założonej przez siebie Pracowni „PoSkrzydła” realizuje długofalowe programy rozwoju umiejętności osobistych i trenerskich, treningi grupowe i szkolenia.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi nadzór merytoryczny nad procesami szkoleniowymi w Krakowie i Wrocławiu. Odpowiada za tworzenie i zmiany w programach szkoleń, przeprowadza rekrutację, prowadzi wybrane szkolenia, konsultacje oraz superwizje.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.