Ładowanie...
Publikacje
Zespół podstawowy

Lucyna Wieczorek

3 sierpnia 2015

Autor:

Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, posiada rekomendacje trenerską I i II stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr rekomendacji I i II 414).

Od 2003 roku dyrektorka ds. programowych Dojrzewalni Róż. W latach 2003 – 2009 dyrektor merytoryczna Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron.

Wykładowczyni studiów podyplomowych SPWS w Poznaniu : Komunikacja w organizacji oparta na empatii.

Założycielka, trenerka i dyrektorka merytoryczna Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Tworzy długoterminowe programy rozwoju osobistego i prowadzi szkolenia z umiejętności interpersonalnych i trenerskich.

Zawodowo i osobiście zainteresowana integralnym podejściem do procesu rozwoju. Autorka książki o empatii „Nie mów przepraszam, nie mów kocham”, wydanej przez wydawnictwo Czarna Owca w 2013 roku.

Prowadzi nadzór merytoryczny nad całym procesem szkoleniowym i funkcjonowaniem Szkoły Trenerów oraz kieruje projektami w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

Odpowiada za tworzenie i zmiany w programach szkoleń. Prowadzi wybrane szkolenia, konsultacje i superwizje. Jest aktywnie zaangażowana w popularyzowanie tematu empatii w Polsce.

Pomysłodawczyni i organizatorka cyklu ogólnopolskich konferencji Empatyczna Polska.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.