Ładowanie...
Publikacje
Zespół

Magdalena Wegner

11 czerwca 2021

Autor:

Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC), mediatorka, absolwentka Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, socjoterapeutka (Studium Socjoterapii dzieci i młodzieży KCP), praktyczka Analizy Transakcyjnej w obszarze edukacji i organizacji (Cykle szkoleń zaawansowanych), w trakcie certyfikacji z Minndfullnes.

Prowadzi mediacje i Kręgi Naprawcze – w środowiskach szkolnych, domowych oraz w małych i średnich firmach. Wspiera szukanie rozwiązań, które uwzględniają całą społeczność i pomagają w odbudowaniu relacji. Prowadzi też zajęcia dla dzieci i młodzieży ucząc ich empatycznej komunikacji poprzez zabawy i ćwiczenia.

Bliska jest jej edukacja demokratyczna, pracuje jako superwizorka zespołów tego typu szkół. Od 2014 roku współpracuje z Wolną Szkołą Harmonia, a od 2021 współtworzy Wolne Liceum Harmonia w Warszawie.

Współpracuje z małymi i średnimi firmami wspierając zmiany w organizacji, prowadząc warsztaty, konsultacje i mentoring. Pomaga zmieniać sposób komunikacji wewnątrz firmy, ale też pomaga zmieniać strukturę i procedury tak, aby organizacja pracowała wydajniej, a pracownicy byli bardziej zadowoleni ze swojej pracy.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi wybrane szkolenia, m.in. z empatycznej komunikacji i Analizy Transakcyjnej, a od 2020 prowadzi nadzór merytoryczny niektórych edycji Studium w Warszawie.

 

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.