Ładowanie...
Publikacje
Zespół

Mariola Pochwat

3 sierpnia 2015

Autor:

Trenerka treningu interpersonalnego I i II stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (nr rekomendacji I i II 463), pedagog, Counsellor/terapeutka Gestalt.

Po ukończeniu studiów pedagogicznych przez czternaście lat pracowała w szkole średniej, prowadząc z młodzieżą z różnych środowisk warsztaty i zajęcia z profilaktyki uzależnień, zachowań przemocowych i doradztwa zawodowego.

Jako absolwentka czteroletniej szkoły trenerów i terapeutów w Centrum Counsellingu Gestalt weszła w skład zespołu Centrum, gdzie pracowała do 2014 roku, prowadząc terapię indywidualną dorosłych oraz współpracując przy realizowanych tam kursach.

Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu projektów europejskich zarówno jako uczestnik, jak i prowadząca zajęcia z młodzieżą i dorosłymi. Udziela rodzicom konsultacji w sprawach wychowawczych.

Obecnie prowadzi własny gabinet psychoterapii, organizuje również warsztaty rozwoju osobistego, treningi terapeutyczne i interpersonalne oraz obozy dla dzieci i młodzieży z programem rozwoju osobistego.

W ramach Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii prowadzi treningi interpersonalne, wybrane szkolenia z zakresu metody Gestalt oraz Analizy Transakcyjnej.

separator

Możliwość komentowania została wyłączona.