Ładowanie...
informacje o szkoleniu

Dla kogo:

Właściciele i menedżerowie małych oraz średnich przedsiębiorstw.

separator

Kiedy i gdzie startuje:

Do indywidualnego ustalenia

separator

Kto prowadzi:

Wybieramy zespół trenerski dopasowany do potrzeb lidera

separator

Czas trwania:

Do indywidualnego ustalenia

separator

Cena:

Do indywidualnego ustalenia

Nowoczesny Lider

Wyobraźmy sobie ogromną ławicę ryb. Elastyczny, ogromny twór, większy niż rekin, szybki jak błyskawica, sprawnie manewrujący między podwodnymi skałami, choć przecież nie jest jednym ciałem – niektóre ławice składają się nawet z miliona osobników! Prowadzenie ławicy przejmują osobnicy znajdujący się na czele ławicy po dokonaniu zmiany kierunku. Porządek tworzonej formacji zachowywany jest w oparciu o relacje pomiędzy bezpośrednimi sąsiadami, a te tworzone są głównie przez bodźce docierające z otoczenia.

 

Dzisiejsze firmy, jeśli chcą skutecznie i sprawnie dostosowywać się do wymogów rynku, potrzebują być elastyczne i czujne, niczym ławica, na nieustannie dobiegające sygnały z rynku. I jeśli tak jak ławica mogą liczyć na swoich czujnych, reaktywnych i potrafiących się ze sobą porozumieć liderów, ich szanse wzrastają.

Trudno w pojedynkę być jednocześnie twórczym i uporządkowanym. Mieć serce do rozmów z ludźmi i pilnować każdego szczegółu. Jednak gdy pracujemy w zespole, każdy może wnieść to, co ma najlepszego. I to potwierdza praktyka – dzisiaj w biznesie zwyciężają współpracujący ze sobą liderzy i współpracujące ze sobą zespoły. I to właśnie od jakości tej współpracy zależy, czy firma osiągnie na rynku przewagę konkurencyjną i zbuduje długotrwałe relacje z klientami.

Nad pracą zespołów czuwają menedżerowie. Stoi przed nimi ważne zadanie – odkryć to, co w ludziach najlepsze, motywować ich do dzielenia się tym każdego dnia z zaangażowaniem i odpowiedzialnością, korygować to, co nie wychodzi, rozwiązywać konflikty, planować, dbać o rezultat. I dogadywać się z innymi menedżerami, bo nawet najskuteczniejszy właściciel czy najlepszy dział w pojedynkę nie uciągnie całej organizacji.

W ramach naszych szkoleń wspieramy menedżerów w realizowaniu i powiększaniu potencjału – ich własnego oraz tego, który posiadają zarządzane przez nich zespoły. Wspieramy rozwój potencjału przywództwa, umiejętności zarządzania zespołami oraz rozwój kompetencji interpersonalnych. Dostarczamy adekwatnej, aktualnej wiedzy, poszerzamy świadomość  znaczenia procesów komunikacyjnych i organizacyjnych oraz uczymy narzędzi, które poprawiają komunikację między ludźmi, podnosząc motywację, zaufanie i skuteczność w zespołach. Dzięki indywidualnemu wsparciu coachingowemu pomagamy odkrywać i rozwiązywać aktualne bariery, pojawiające w codziennej pracy.

Skontaktuj się

* wymagane

Masz pytania

Masz pytania?

Skontaktuj się:

Lucyna Wieczorek
lucyna.wieczorek@szkolatrenerowempatii.pl
+48 695 015 550