SZKOŁA

Celem naszych programów jest rozwinięcie umiejętności interpersonalnych Słuchaczy(-czek) oraz umożliwienie zdobycia zawodu trenera(-ki) lub coacha.

Przed szkoleniami zapraszamy na bezpłatną rozmowę wstępną, na którą możesz umówić się mailem: lucyna.wieczorek@szkolatrenerowempatii.pl oraz telefonicznie: 695 015 550.

Integralne Studium Rozwoju Osobistego

(I etap Szkoły) 160* godzin

Jeśli chcesz doświadczyć intensywnego i skutecznego rozwoju osobistego, to program stworzony dla Ciebie. Ukończenie Integralnego Studium Rozwoju Osobistego daje wiedzę i pogłębioną refleksję na temat relacji interpersonalnych, umożliwia lepszy kontakt z posiadanymi zasobami oraz wspiera w kształtowaniu empatycznej i otwartej postawy.
Jak zwracają uwagę nasi Absolwenci – Studium otworzyło ich na siebie, na innych ludzi oraz umożliwiło lepsze, skuteczniejsze funkcjonowanie na co dzień, co procentuje zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Rozpoczęcie zajęć: czerwiec (edycja stacjonarna Warszawa)
Czas trwania: 160*h, ok. 7 miesięcy
Cena: od 8300 pln netto (10209 pln brutto)

Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii

(II etap Szkoły)
Planujesz rozpocząć pracę jako trener? A może prowadzisz szkolenia i chcesz rozwinąć swoje umiejętności i nauczyć się komunikacji opartej na empatii?
Z myślą o Tobie przygotowaliśmy Kurs, który przygotowuje do samodzielnego prowadzenia szkoleń wg standardu trenerskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ten etap to także zaawansowana praktyka empatii, która pozwoli Ci być w lepszym kontakcie ze sobą i z innymi ludźmi.
Dodatkową wartością tego programu są konkretne treści i inspiracje, które możesz wykorzystać do prowadzenia własnych szkoleń i warsztatów.

Rozpoczęcie zajęć: październik 2024 (edycja hybrydowa Warszawa)
Czas trwania: ok. 7 miesięcy
Cena: od 11900 pln netto (14637 pln brutto) 205h

Coaching oparty na Empatii

(dla Absolwentów II etapu Szkoły i zaawansowanych kursów NVC) 132 godziny

Program, który pozwala doświadczyć transformującej mocy empatii i coachingu, połączonych dla Twojego rozwoju.
W pracy opartej na tych metodach budujemy pełne szacunku, zrozumienia i akceptacji podejście do siebie i innych. To połączenie, które umożliwia skuteczne zaplanowanie i przeprowadzenie zmian w różnych obszarach życia.
W trakcie zajęć dowiesz się na czym polega coaching i w jaki sposób integruje się z empatią, odkryjesz własny styl pracy z Klientem oraz poznasz narzędzia pracy coacha, przydatne również w codziennym życiu.
Ukończenie kursu stanowi podstawę do ubiegania się o akredytację ICF czy Izby Coachingu.

Rozpoczęcie zajęć: listopad 2024 (Warszawa)
Czas trwania: 132 h, 6 miesięcy
Cena: od 9600 pln netto (11808 pln brutto)

Superwizja dyplomowa i ewaluacja zdobytych umiejętności

(III etap Szkoły) 16 godzin

Ten program dedykowany jest dla Absolwentów II etapu Szkoły – na tym etapie uzyskasz możliwość wykorzystania doświadczeń z Kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich, na praktykę prowadzenia szkolenia dla grupy Klientów. Będziesz pracować z naszym wsparciem nad przygotowaniem scenariusza szkolenia dyplomowego, z superwizją w trakcie szkolenia, na koniec uzyskasz informację zwrotną po przeprowadzonych zajęciach.
Jeśli zaplanujesz szkolenie otwarte – zamieścimy informacje o nim na stronie Szkoły Trenerów oraz w newsletterze Dojrzewalni.

Zrealizowanie tego etapu potwierdzane jest Dyplomem ukończenia III etapowego kształcenia dla trenerów i przeprowadzeniu 2 dniowego szkolenia dyplomowego.

Rozpoczęcie zajęć: ustalane indywidualnie
Czas trwania: ustalane indywidualnie
Cena: 1900 pln netto (2337 pln brutto)

Bezpłatne praktyki trenerskie

Absolwentom całego cyklu Szkoły Trenerów umożliwiamy uczestniczenie w prowadzonych przez nas projektach w ramach praktyki trenerskiej. Przebieg takiej pracy oraz rola trenera-stażysty zależy od realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnych kompetencji Absolwenta.

Udział w praktykach jest potwierdzany zaświadczeniem o jej odbyciu, charakterze oraz czasie trwania.

Rozpoczęcie zajęć: ustalane indywidualnie
Czas trwania: od 20 do ponad 100 godzin
Cena: bezpłatne

Płatne praktyki studenckie w formie stażu

Studentom i studentkom ostatnich lat psychologii, pedagogiki, psychologii dla licencjatów i magistrów, którzy cenią praktyczne umiejętności umożliwiamy odbycie praktyk w formie stażu. Tematy praktyk:

1. Staż trenerski

2. Staż „Praktyka empatycznej komunikacji”

3. Staż „Empatyczna komunikacja jako narzędzie pracy Psychologa i Pedagoga”

Rozpoczęcie zajęć: wiosna 2023
Czas trwania: od 90 do 200 godzin
Cena: od 1353 zł

Autorski Kurs Komunikacji opartej na Empatii ONLINE

Empatyczna komunikacja zmieniła życie wielu osób, pogłębiła i uzdrowiła wiele relacji, wielu dodała autentyczności i zaufania.
Sprawdź, w jaki sposób może pomóc także Tobie.

Rozpoczęcie zajęć: możliwe w każdej chwili. Kurs ongoing.
Czas trwania: 8 modułów
Cena: 499 pln brutto

Komunikacja oparta na Empatii dla nauczycieli – kurs basic ONLINE

Podstawowy i całościowy kurs komunikacji opartej na empatii, esencjonalny i praktyczny, zawierający sprawdzone ćwiczenia i bazową teorię komunikacji, inspirowaną Porozumieniem bez Przemocy dr Marshalla Rosenberga, a także współczesną wiedzą dotyczącą neurobiologii.

Kurs został stworzony na bazie 15 lat doświadczeń w uczeniu empatycznej komunikacji, rozmów o komunikacyjnych potrzebach i bolączkach z osobami uczestniczącymi w konferencjach Empatyczna Polska à Empatyczna Edukacja, a także setek godzin warsztatów z nauczycielami i pedagogami.

Esencja wiedzy i praktyczne, sprawdzone ćwiczenia.

Rozpoczęcie zajęć: możliwe w każdej chwili. Kurs ongoing.
Czas trwania: 6 modułów
Cena: 370 pln brutto