Ładowanie...

Celem naszych programów jest rozwinięcie umiejętności interpersonalnych Słuchaczy oraz umożliwienie zdobycia zawodu trenera lub coacha.

Przed szkoleniami zapraszamy na bezpłatną rozmowę wstępną, na którą możesz umówić się mailem: lucyna.wieczorek@szkolatrenerowempatii.pl oraz telefonicznie: 695 015 550.

 

Aby sprawdzić propozycje szkoleń, wybierz na grafice poniżej: ścieżkę rozwoju osobistego lub ścieżkę trenerską.

Masz pytania

Masz
pytania?

separator

Empatia od przedszkola

Projekt, który popularyzuje narzędzia empatycznej komunikacji wśród Dyrektorów Przedszkoli. Praca została zaplanowana z myślą o osobach, które cenią sobie jakość relacji oraz potrzebują nowoczesnych narzędzi, wspierających komunikację, motywowanie, a także zarządzanie Zespołem, również w sytuacjach trudnych.

W trakcie procesu szkoleniowego Dyrektorzy otrzymają indywidualne wsparcie coachingowe oraz wiedzę i praktykę dotyczącą budowania relacji interpersonalnych, umożliwiające lepszy kontakt oraz wspierające w kształtowaniu empatycznej, otwartej i jednocześnie asertywnej postawy.

Zespoły poznają 4 kroki empatycznej komunikacji według Porozumienia bez Przemocy, nauczą się w praktyce wykorzystywać empatyczną komunikację w trudnych rozmowach oraz budować empatię i wsparcie dla siebie.

Rozpoczęcie zajęć: Ustalenia indywidualne
Czas trwania: Ustalenia indywidualne
Cena: Ustalenia indywidualne

zobacz więcej
separator

Nowoczesny Lider

Propozycja dla właścicieli i menedżerów oraz zespołów menedżerskich małych i średnich przedsiębiorstw, którzy podczas szkolenia poznają nowoczesne i skuteczne narzędzia, wspierające komunikację w zespołach oraz pomagające rozwinąć własne kompetencje przywódcze.

Rozpoczęcie zajęć: Do indywidualnego ustalenia
Czas trwania: Do indywidualnego ustalenia
Cena: Do indywidualnego ustalenia

zobacz więcej
separator

Sprzedaż oparta na relacjach

Program dla małych i średnich firm, budujących zespoły sprzedażowe albo potrzebujących już istniejące zespoły sprzedażowe doszkolić w zakresie nowoczesnych technik sprzedaży.

Rozpoczęcie zajęć: Do indywidualnego ustalenia
Czas trwania: Do indywidualnego ustalenia
Cena: Do indywidualnego ustalenia

zobacz więcej
separator

Integralne Studium Rozwoju Osobistego

(I etap Szkoły) 180h - Warszawa, Kraków, Wrocław

Jeśli chcesz doświadczyć intensywnego i skutecznego rozwoju osobistego, to program stworzony dla Ciebie. Ukończenie Integralnego Studium Rozwoju Osobistego daje wiedzę i pogłębioną refleksję na temat relacji interpersonalnych, umożliwia lepszy kontakt z posiadanymi zasobami oraz wspiera w kształtowaniu empatycznej i otwartej postawy.
Jak zwracają uwagę nasi Absolwenci – Studium otworzyło ich na siebie, na innych ludzi oraz umożliwiło lepsze, skuteczniejsze funkcjonowanie na co dzień, co procentuje zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Rozpoczęcie zajęć: lato/jesień 2020
Czas trwania: 180 h, ok. 7 miesięcy
Cena: od 6500 pln netto (7995 pln brutto)

zobacz więcej
separator

Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii

(II etap Szkoły)

Planujesz rozpocząć pracę jako trener? A może prowadzisz szkolenia i chcesz rozwinąć swoje umiejętności i nauczyć się komunikacji opartej na empatii?
Z myślą o Tobie przygotowaliśmy Kurs, który przygotowuje do samodzielnego prowadzenia szkoleń wg standardu trenerskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ten etap to także zaawansowana praktyka empatii, która pozwoli Ci być w lepszym kontakcie ze sobą i z innymi ludźmi.
Dodatkową wartością tego programu są konkretne treści i inspiracje, które możesz wykorzystać do prowadzenia własnych szkoleń i warsztatów.

Rozpoczęcie zajęć: jesień 2020
Czas trwania: 1 rok
Cena: 10900 pln netto (13407 pln brutto) 205h (Warszawa, Kraków)

zobacz więcej

Superwizja dyplomowa i ewaluacja zdobytych umiejętności

(III etap Szkoły) 16 godzin

Ten program dedykowany jest dla Absolwentów II etapu Szkoły – na tym etapie uzyskasz możliwość wykorzystania doświadczeń z Kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich, na praktykę prowadzenia szkolenia dla grupy Klientów. Będziesz pracować z naszym wsparciem nad przygotowaniem scenariusza szkolenia dyplomowego, z superwizją w trakcie szkolenia, na koniec uzyskasz informację zwrotną po przeprowadzonych zajęciach.
Jeśli zaplanujesz szkolenie otwarte – zamieścimy informacje o nim na stronie Szkoły Trenerów oraz w newsletterze Dojrzewalni.

Zrealizowanie tego etapu potwierdzane jest Dyplomem ukończenia III etapowego kształcenia dla trenerów i przeprowadzeniu 2 dniowego szkolenia dyplomowego.

Rozpoczęcie zajęć: ustalane indywidualnie
Czas trwania: ustalane indywidualnie
Cena: 1900 pln netto (2337 pln brutto)

zobacz więcej
separator

Pogłębiony program rozwoju osobistego

(IV etap Szkoły), 128 godzin

Skierowany do Absolwentów I i II etapu szkolenia w Szkole Trenerów, bazujący w swojej filozofii na integralnej wizji rozwoju rozumianej jako integrowanie persony z cieniem oraz ciała z umysłem. Zaplanowany w taki sposób, aby poprzez pracę na różnych płaszczyznach pracować na rzecz bliższego kontaktu ze sobą.
Ten proces to zaproszenie do refleksji gdzie jesteś na drodze swojego rozwoju oraz do wzmocnienia wewnętrznej spójności. Bazuje na sprawdzonych metodach, które umożliwiają głębokie integrowanie ciała i umysłu.
Jego atutem jest głęboka praca w stałej grupie osób, które mają doświadczenie w rozwoju osobistym.

Do tego etapu zapraszamy Absolwentów I i II etapu Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.

Rozpoczęcie zajęć: w momencie zebrania się grupy
Czas trwania: 128 h, 6 miesięcy
Cena: 3900 pln netto (4797 pln brutto) płatne jednorazowo, 4500 pln netto (5535 pln brutto) w ratach

zobacz więcej
separator

Coaching oparty na Empatii

(dla Absolwentów II etapu Szkoły i zaawansowanych kursów NVC) 132 godziny

Program, który pozwala doświadczyć transformującej mocy empatii i coachingu, połączonych dla Twojego rozwoju.
W pracy opartej na tych metodach budujemy pełne szacunku, zrozumienia i akceptacji podejście do siebie i innych. To połączenie, które umożliwia skuteczne zaplanowanie i przeprowadzenie zmian w różnych obszarach życia.
W trakcie zajęć dowiesz się na czym polega coaching i w jaki sposób integruje się z empatią, odkryjesz własny styl pracy z Klientem oraz poznasz narzędzia pracy coacha, przydatne również w codziennym życiu.
Ukończenie kursu stanowi podstawę do ubiegania się o akredytację ICF czy Izby Coachingu.

Rozpoczęcie zajęć: listopad 2020
Czas trwania: 132 h, 6 miesięcy
Cena: od 7200 pln netto (8856 pln brutto)

zobacz więcej

Bezpłatne praktyki trenerskie

Absolwentom całego cyklu Szkoły Trenerów umożliwiamy uczestniczenie w prowadzonych przez nas projektach w ramach praktyki trenerskiej. Przebieg takiej pracy oraz rola trenera- stażysty zależy od realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnych kompetencji Absolwenta.

Udział w praktykach jest potwierdzany zaświadczeniem o jej odbyciu, charakterze oraz czasie trwania.

Rozpoczęcie zajęć: ustalane indywidualnie
Czas trwania: od 20 do ponad 100 godzin
Cena: bezpłatne

zobacz więcej