separator

Empatia od przedszkola

Projekt, który popularyzuje narzędzia empatycznej komunikacji wśród Dyrektorów Przedszkoli. Praca została zaplanowana z myślą o osobach, które cenią sobie jakość relacji oraz potrzebują nowoczesnych narzędzi, wspierających komunikację, motywowanie, a także zarządzanie Zespołem, również w sytuacjach trudnych.

W trakcie procesu szkoleniowego Dyrektorzy otrzymają indywidualne wsparcie coachingowe oraz wiedzę i praktykę dotyczącą budowania relacji interpersonalnych, umożliwiające lepszy kontakt oraz wspierające w kształtowaniu empatycznej, otwartej i jednocześnie asertywnej postawy.

Zespoły poznają 4 kroki empatycznej komunikacji według Porozumienia bez Przemocy, nauczą się w praktyce wykorzystywać empatyczną komunikację w trudnych rozmowach oraz budować empatię i wsparcie dla siebie.

Rozpoczęcie zajęć: Ustalenia indywidualne
Czas trwania: Ustalenia indywidualne
Cena: Ustalenia indywidualne

zobacz więcej
separator

Kurs ONLINE Komunikacja oparta na Empatii

Empatyczna komunikacja zmieniła życie wielu osób, pogłębiła i uzdrowiła wiele relacji, wielu dodała autentyczności i zaufania.
Sprawdź, w jaki sposób może pomóc także Tobie.

Rozpoczęcie zajęć: jesień 2020
Czas trwania: 8 spotkań
Cena: 1230 zł plus 23% VAT

zobacz więcej
separator

Integralne Studium Rozwoju Osobistego

(I etap Szkoły) 160h - Kraków, Wrocław, Warszawa

Jeśli chcesz doświadczyć intensywnego i skutecznego rozwoju osobistego, to program stworzony dla Ciebie. Ukończenie Integralnego Studium Rozwoju Osobistego daje wiedzę i pogłębioną refleksję na temat relacji interpersonalnych, umożliwia lepszy kontakt z posiadanymi zasobami oraz wspiera w kształtowaniu empatycznej i otwartej postawy.
Jak zwracają uwagę nasi Absolwenci – Studium otworzyło ich na siebie, na innych ludzi oraz umożliwiło lepsze, skuteczniejsze funkcjonowanie na co dzień, co procentuje zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Rozpoczęcie zajęć: jesień 2021
Czas trwania: 160 h, ok. 7 miesięcy
Cena: od 6500 pln netto (7995 pln brutto)

zobacz więcej
separator

Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii

(II etap Szkoły)

Planujesz rozpocząć pracę jako trener? A może prowadzisz szkolenia i chcesz rozwinąć swoje umiejętności i nauczyć się komunikacji opartej na empatii?
Z myślą o Tobie przygotowaliśmy Kurs, który przygotowuje do samodzielnego prowadzenia szkoleń wg standardu trenerskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ten etap to także zaawansowana praktyka empatii, która pozwoli Ci być w lepszym kontakcie ze sobą i z innymi ludźmi.
Dodatkową wartością tego programu są konkretne treści i inspiracje, które możesz wykorzystać do prowadzenia własnych szkoleń i warsztatów.

Rozpoczęcie zajęć: jesień 2021
Czas trwania: 1 rok
Cena: 10900 pln netto (13407 pln brutto) 205h (Warszawa, Kraków)

zobacz więcej

Superwizja dyplomowa i ewaluacja zdobytych umiejętności

(III etap Szkoły) 16 godzin

Ten program dedykowany jest dla Absolwentów II etapu Szkoły – na tym etapie uzyskasz możliwość wykorzystania doświadczeń z Kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich, na praktykę prowadzenia szkolenia dla grupy Klientów. Będziesz pracować z naszym wsparciem nad przygotowaniem scenariusza szkolenia dyplomowego, z superwizją w trakcie szkolenia, na koniec uzyskasz informację zwrotną po przeprowadzonych zajęciach.
Jeśli zaplanujesz szkolenie otwarte – zamieścimy informacje o nim na stronie Szkoły Trenerów oraz w newsletterze Dojrzewalni.

Zrealizowanie tego etapu potwierdzane jest Dyplomem ukończenia III etapowego kształcenia dla trenerów i przeprowadzeniu 2 dniowego szkolenia dyplomowego.

Rozpoczęcie zajęć: ustalane indywidualnie
Czas trwania: ustalane indywidualnie
Cena: 1900 pln netto (2337 pln brutto)

zobacz więcej

Coaching oparty na Empatii

(dla Absolwentów II etapu Szkoły i zaawansowanych kursów NVC) 132 godziny

Program, który pozwala doświadczyć transformującej mocy empatii i coachingu, połączonych dla Twojego rozwoju.
W pracy opartej na tych metodach budujemy pełne szacunku, zrozumienia i akceptacji podejście do siebie i innych. To połączenie, które umożliwia skuteczne zaplanowanie i przeprowadzenie zmian w różnych obszarach życia.
W trakcie zajęć dowiesz się na czym polega coaching i w jaki sposób integruje się z empatią, odkryjesz własny styl pracy z Klientem oraz poznasz narzędzia pracy coacha, przydatne również w codziennym życiu.
Ukończenie kursu stanowi podstawę do ubiegania się o akredytację ICF czy Izby Coachingu.

Rozpoczęcie zajęć: listopad 2021
Czas trwania: 132 h, 6 miesięcy
Cena: od 7200 pln netto (8856 pln brutto)

zobacz więcej

Bezpłatne praktyki trenerskie

Absolwentom całego cyklu Szkoły Trenerów umożliwiamy uczestniczenie w prowadzonych przez nas projektach w ramach praktyki trenerskiej. Przebieg takiej pracy oraz rola trenera- stażysty zależy od realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnych kompetencji Absolwenta.

Udział w praktykach jest potwierdzany zaświadczeniem o jej odbyciu, charakterze oraz czasie trwania.

Rozpoczęcie zajęć: ustalane indywidualnie
Czas trwania: od 20 do ponad 100 godzin
Cena: bezpłatne

zobacz więcej