Ładowanie...
informacje o szkoleniu

Dla kogo:

Absolwentów III etapu Szkoły Trenerów

separator

Kiedy i gdzie startuje:

ustalane indywidualnie

separator

Kto prowadzi:

ustalane indywidualnie

separator

Czas trwania:

od 20 do ponad 100 godzin

separator

Cena:

bezpłatne

Bezpłatne praktyki trenerskie

Absolwentom całego cyklu Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii umożliwiamy uczestniczenie w prowadzonych przez nas projektach w ramach praktyki trenerskiej. Przebieg takiej pracy oraz rola trenera- stażysty zależy od realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnych kompetencji Absolwenta.

Realizacja praktyk, to doskonały moment na ugruntowanie wiedzy na temat pracy z grupą. Uczestniczenie w szkoleniu w roli trenera współprowadzącego zajęcia lub obserwującego jego przebieg dostarcza nowej perspektywy, która zwiększa kompetencje osobiste każdego trenera.

Zakres i sposób przebiegu praktyk jest ustalany indywidualnie z trenerem – do ustalenia pozostają: czas, program i miejsce pracy. Spotkania są możliwe do zrealizowania w 5 miastach w Polsce: Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Dostępne formy praktyki:

  • obserwator w czasie szkolenia
  • asystent trenera prowadzącego
  • kotrener

Osoba, która ukończyła praktykę otrzyma zaświadczenie o jej odbyciu, charakterze oraz czasie trwania.

Skontaktuj się

* wymagane

Masz pytania

Masz pytania?

Skontaktuj się:

Lucyna Wieczorek
lucyna.wieczorek@szkolatrenerowempatii.pl
+48 695 015 550