INFORMACJE O SZKOLENIU

DLA KOGO:

Absolwentów III etapu Szkoły Trenerów

KIEDY I GDZIE STARTUJE:

ustalane indywidualnie

KTO PROWADZI:

ustalane indywidualnie

CZAS TRWANIA:

od 20 do ponad 100 godzin

CENA:

bezpłatne

Bezpłatne praktyki trenerskie

Absolwentom całego cyklu Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii umożliwiamy uczestniczenie w prowadzonych przez nas projektach w ramach praktyki trenerskiej. Przebieg takiej pracy oraz rola trenera- stażysty zależy od realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnych kompetencji Absolwenta.

Realizacja praktyk, to doskonały moment na ugruntowanie wiedzy na temat pracy z grupą. Uczestniczenie w szkoleniu w roli trenera współprowadzącego zajęcia lub obserwującego jego przebieg dostarcza nowej perspektywy, która zwiększa kompetencje osobiste każdego trenera.

Zakres i sposób przebiegu praktyk jest ustalany indywidualnie z trenerem – do ustalenia pozostają: czas, program i miejsce pracy.

Możliwe formy praktyki to stacjonarnie w Warszawie lub online.

 

Dostępne formy praktyki:

  • obserwator w czasie szkolenia
  • asystent trenera prowadzącego
  • kotrener

Osoba, która ukończyła praktykę otrzyma zaświadczenie o jej odbyciu, charakterze oraz czasie trwania.

SKONTAKTUJ SIĘ

Wymagana zgoda