Absolwenci i Absolwentki Kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii.

termin ustalany indywidualnie

ustalane indywidualnie

ustalane indywidualnie

1900 pln netto (2337 pln brutto)

Superwizja dyplomowa i ewaluacja zdobytych umiejętności

Superwizja i ewaluacja zdobytych umiejętności to trzeci etap kształcenia trenerów, etap dyplomowy.
To proces, który służy przełożeniu doświadczeń z Kursu na praktykę, polegającą na poprowadzeniu zajęć dla grupy zewnętrznej, w czasie realnej pracy trenerskiej.

Praca na tym etapie rozpoczyna się od wspólnego wybierania tematu warsztatu, odbiorców i dogodnego terminu.
Następnie uczestnicy przygotowują scenariusze szkoleń dyplomowych przy wsparciu naszego trenera, a później prowadzą warsztat dyplomowy, pod superwizją uczestniczącą trenera lub superwizora współpracującego z naszą Szkołą.
Jeśli program szkolenia dyplomowego dedykowany jest klientom indywidualnym – możemy wesprzeć zebranie grupy i zamieścić informację o organizowanym szkoleniu na stronie Szkoły Trenerów lub w biuletynie Dojrzewalni.

Podczas zajęć

Przećwiczysz:

• Realne poprowadzenie szkolenia, przed Klientami zewnętrznymi ze wsparciem superwizyjnym doświadczonego trenera,
  • Przygotowywanie programu szkoleniowego, który możesz zaproponować Klientom,
  • Sposoby na zebranie i zorganizowanie grupy szkoleniowej.

Uzyskasz:

• Własne metody radzenia z różnymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się na szkoleniu otwartym,
  • Informacje na temat Twoich zasobów i przestrzeni do rozwoju w pracy z Klientami zewnętrznymi,
  • Wsparcie w zakresie zakomunikowania Twojego szkolenia.

Zrealizowanie tego etapu potwierdzane jest Dyplomem ukończenia III etapowego kształcenia dla trenerów i przeprowadzeniu 2 dniowego szkolenia dyplomowego, którego program jest załącznikiem do Dyplomu.

Program zajęć:

Indywidualne superwizje przygotowywanego programu szkolenia dyplomowego.
16 h warsztatów dyplomowych dla dowolnej grupy klientów zewnętrznych pod superwizją.
Indywidualna superwizja po zakończeniu szkolenia.