DLA ORGANIZACJI

Empatyczna komunikacja w organizacji

Budujemy zdrowe środowisko pracy.

Wspieramy podejście  “we culture” (zależy nam na tworzeniu współpracy, relacji i wspólnoty).

Szkolimy z kompetencji przyszłości.

Rozwijamy umiejętności empatycznej komunikacji.

W czym konkretnie  możemy wesprzeć Twoją organizację?

Wyszkolimy dla Ciebie i Twojej organizacji:

TRENERA_RKĘ WEWNĘTRZNEGO_Ą (Patrz 2 etap Szkoły)

COACHA_KĘ  WEWNĘTRZNEGO_Ą (Patrz Coaching oparty na empatii)

Wyedukujemy osoby z Twojej organizacji, tak aby potrafiły i wiedziały jak uczyć innych nowych kompetencji. Dostosujemy scenariusz zajęć oraz czas i budżet jaki chcesz przeznaczyć na szkolenie do Twoich potrzeb i oczekiwań

Wesprzemy Cię poprzez:

COACHING I MENTORING

Proponujemy coaching i mentoring indywidualny (w tym Executive Coaching) w następujących obszarach: rozwój kompetencji liderskich, coaching kariery, wsparcie w sytuacjach trudnych, umiejętności samoregulacji w stresie

Pracujemy też z zespołami (team coaching) wspierając je w: komunikacji, współpracy, sesjach kreatywnych

Przygotujemy dla Twojej organizacji szkolenie, warsztat lub webinary “szyte na miarę”

Nasi eksperci_tki przygotują program dostosowany do potrzeb danej grupy zwłaszcza z takich obszarów jak:

• EMPATYCZNA KOMUNIKACJA
  • PROFILAKTYKA WYPALENIA ZAWODOWEGO, REZYLIENCJA, RADZENIE SOBIE ZE SKUTKAMI STRESU
  • EMPATYCZNEGO PRZYWÓDZTWA

Wesprzemy Cię w:

• BUDOWANIU KULTURY ORGANIZACJI
  • WDRAŻANIU EMPATYCZNEJ KOMUNIKACJI

Wyedukujemy osoby z Twojego zespołu (będących w rożnych rolach) w:

empatycznej komunikacji, działaniu zgodnie z zasadą win-win w oparciu o wartości firmy oraz w kompetencjach przyszłości na naszych rocznych studiach podyplomowych prowadzonych z USWPS Warszawa.

KOMUNIKACJA W ORGANIZACJI OPARTA NA EMPATII

W OSTATNIM CZASIE WSPÓŁPRACOWALIŚMY MIĘDZY INNYMI Z:

Jeśli jesteś zainteresowany_a naszą ofertą napisz maila na: marta.bialik@szkolatrenerowempatii.pl lub magdalena.przybysz@szkolatrenerowempatii.pl lub zadzwoń pod numer 697 071 014 , aby ustalić termin pierwszej konsultacji.  Zazwyczaj pierwsze spotkanie trwa około godziny, odbywa się w formie on line lub na żywo w naszej siedzibie w Warszawie na ulicy Tynieckiej 38 lub w siedzibie klienta. Podczas rozmowy wsłuchujemy się w potrzeby szkoleniowe, oczekiwania i prezentujemy naszą metodę, zespół i sposób pracy. Następnie umawiamy się na dalsze kroki współpracy: badanie potrzeb uczestników_czek, praca nad ofertą, scenariuszem, realizacja szkolenia, omówienie i follow up. Wszystkie nasze szkolenia, warsztaty i sesje coachingowe są także dostępne w języku angielskim.