Otwarty Trening Interpersonalny

1500 zł netto

Otwarty Trening Interpersonalny

Opis wydarzenia

Trening interpersonalny jest to forma intensywnej pracy grupowej, której celem jest wsparcie osób uczestniczących w:

– pogłębieniu rozumienia siebie (swoich uczuć, myśli, przekonań) w relacjach z innymi osobami,

– lepszym rozumieniu automatycznych reakcji aktywujących się w wybranych relacjach,

– bardziej świadomym i adekwatnym do bodźca wyrażaniu siebie w kontakcie z poszczególnymi osobami lub grupą.

Co robimy na treningu interpersonalnym:

– Zatrzymujemy się. Uważnie przyglądamy się swoim reakcjom na bycie w grupie i reakcjom na zachowania poszczególnych osób z grupy.  Poszerzamy świadomości w obszarze ciała i emocji. Towarzyszy nam pytanie: czego doświadczam w reakcji na bycie w nowej grupie, a tej grupie, z tą osobą?

– Trenujemy umiejętności interpersonalne, w szczególności umiejętność komunikowania swoich uczuć, potrzeb i próśb,

– Trenujemy umiejętność udzielania oraz słuchania i przyjmowania informacji zwrotnych tu i teraz,

– Doświadczamy oraz komunikujemy swoje potrzeby oraz granice,

– Praktykujemy umiejętności z obszaru regulacji lęku oraz złości.

Nasz trening interpersonalny jest treningiem otwartym. Będą w nim uczestniczyły osoby zainteresowane lub już zdecydowane na udział w pierwszym lub drugim etapie Szkoły Trenerów i Trenerek Komunikacji opartej na Empatii lub osoby zainteresowane samym treningiem.

Trening interpersonalny organizowany jest stacjonarnie w Warszawie w terminie:

13-16 czerwca 2024

Start: