Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Coaching oparty na Empatii

2 listopada - 4 listopada

11808 zł brutto
Studium online plus

Coaching oparty na Empatii

Studium online plus

Coaching oparty na Empatii

Opis wydarzenia

To autorski projekt kształcenia coachów opracowany dzięki połączeniu kompetencji coachingowych oraz filozofii Porozumienia bez przemocy, praktyki empatii i mediacji NVC.
Kurs przygotowuje do samodzielnego prowadzenia sesji coachingowych, a także wykorzystywania narzędzi coachingowych do wzmacniania relacji w środowisku zawodowym, osobistym i rodzinie. To możliwość, aby doświadczyć transformującej mocy połączonych tych metod i wprowadzić je do swojego życia. Program dedykowany jest osobom znającym Porozumienie bez przemocy, które chcą rozwijać swoje umiejętności pracy z klientami w podejściu coachingowym.

Kurs zorganizowany jest w formie zjazdów realizowanych stacjonarnie i/lub online jeśli zgodnie z wytycznymi bądź rozporządzeniami nie będzie możliwości spotkań grupowych na sali szkoleniowej. Możliwe więc, że zajęcia będą realizowane całkowicie online lub hybrydowo (część grupy online, część grupy stacjonarnie).

Terminy:

2-4 listopada 2023
14-16
grudnia 2023
11-13 stycznia 2024
7-9 marca 2024
16-18 maja 2024

Więcej informacji o Kursie znajdziesz tutaj

Jeśli w grupie będą wolne miejsca to przed Kursem będą organizowane warsztaty wprowadzające (zerówki).

Uwaga: Na zerówkę obowiązują zapisy.

Zerówka to spotkanie dla osób zainteresowanych Kursem Coachingu opartego na Empatii.

Podczas niej będzie okazja zobaczyć jak pracuje coach na realnych sytuacjach uczestników, jak wygląda sesja coachingowa i jakich kompetencji będziemy uczyć się w szkole coachingu opartego na empatii.

Planujemy odpowiadać na pytania o coaching, ale także pokazać kilka prostych narzędzi coachingowych przydatnych nie tylko w pracy rozwojowej, ale także w codziennym życiu.

Zapraszamy wszystkich jeszcze nie zdecydowanych do zapoznania się z podejściem szkoły opartej na coachingu, aby rozwiać swoje wątpliwości przed decyzją o zapisaniu się na pełny kurs.

Miejsce wydarzenia

Szczegóły

Początek:
2 listopada
Koniec:
4 listopada
Koszt:
11808 zł brutto

Organizator

Szkoła Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii

Miejsce wydarzenia

Warszawa
Warszawa, Poland + Google Map
Telefon:
+48695015550
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia